Close

V hotovosti

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese prodejny: Dětský obchod Mimísek, Husova 112, 280 02  Kolín a zaplatit v hotovosti při jeho osobním převzetí. Výhodou této formy je možnost zaučení v používání produktu či doplnění dalších informací.

Pokud nebude zboží vyzvednuto do 10 dní od vytvoření objednávky, objednávka bude zrušena. 

Na dobírku

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží od našich dopravců (PPL, GLS). Fakturu obdržíte e-mailem. 

Online platba kartou

Nejen na prodejně, ale i na eshopu můžete bezpečně zaplatit pomocí vaší platební karty MasterCard, Maestro, Visa nebo Visa Electron. Přenos veškerých informací o vaší kartě a platbě je šifrovaný.

Po zvolení tohoto způsobu platby budete přesměrování na zabezpečenou platební bránu standradu 3D Secure, kde vyplníte následující údaje:

  • číslo vaší karty
  • měsíc a rok ukončení platnosti vaší platební karty
  • CVV2/CVC2 (trojmístné číslo nacházející se na zadní straně vaší karty).

Poté zaplatíte kliknutím na jedno tlačítko. Platba je ihned u nás a my můžeme okamžitě expedovat vámi vybrané a zaplacené zboží.

K online platbě vaší kartou je pouze nutné mít nastaveno povolení pro internetové platby a dostatečný limit. Obojí jde u většiny platebních karet nastavit v internetovém bankovnictví během pár minut.

Zboží dostanete ihned, zaplatíte až za 14 dní – Twisto

Unikátní možnost jak získat okamžitě zboží, i když se vám to zrovna dnes finančně nehodí. Pomocí našeho partnera Twisto je to nyní možné. Jediné, co k tomu potřebujete je zaregistrovat se u Twisto.  Jak to funguje?

  1. Vyberete si jakékoliv zboží na mimísek.cz
  2. Vyberete platbu Twisto
  3. Zboží zabalíme a ihned zasíláme na vaší adresu
  4. Za 14 dní vám přijde faktura od Twisto na stejnou částku, za kterou jste si objednali
  5. Fakturu zaplatíte pomocí bankovního převodu, online kartou, na poště nebo na terminálu Sazka.

Bankovní převod

Platbu za objednané zboží můžete provést také předem, prostřednictvím rychlého bankovního převodu. 

Pokud chcete zaplatit později, číslo účtu je 2501474772/2010 (vedený u Fio banky). Variabilní symbol je číslo vaší objednávky. 

Pro platby ze Slovenska či dalších zemí EU použijte EUR účet:

IBAN: CZ2720100000002801498119; SWIFT: FIOBCZPPXXX

O úspěšném přijetí platby vás informujeme e-mailem.

Pokud nebude platba přijata do 10 dní od vytvoření objednávky, objednávka bude zrušena. 

Využíváme platbu pomocí platební brány GoPay

Jednoduchá platba pomocí platební brány GoPay je jednou z nejbezpečnějších metod platby na internetu. Platební brána uchovává všechny informace o platbě a vaší platební kartě v šifrované podobě. Platbu musíte navíc potvrdit pomocí kódu, který vám přijde v sms na váš mobilní telefon.

Při výběru této metody budete přesměrováni na zabezpečenou stránku, kde vyplníte údaje o vaší platební kartě (stejně jako u platby kartou online) nebo přímo do vašeho internetového bankovnictví, kde potvrdíte předvyplněný platební příkaz.


Close