Close

Britax Römer Autosedačka Baby-Safe

Nové

Autosedačka Baby-Safe značky Britax Römer pro děti od narození do 13 kg (cca. 12-15 měsíců). Tato autosedačka dokazuje, že lze spojit pohodlí, bezpečnostní prvky i lehkost v jedno. Lehce ovladatelný, všestranný. Lze přichytit pomocí pásů či základen na Isofix.

Více informací

Dodání do 5 dnů

2 990,00 Kč s DPH

Více informací

Třída 0+, hmotnost: 0 - 13 kg, věk: od narození do ca. 15 měsíců Pro bezpečný vstup do života
Autosedačka Baby-Safe dokazuje, že pohodlí při nošení nemusí být spojeno s kompromisy. Chytrý design spojuje inteligentní bezpečnostní prvky s měkkým pohodlím v lehké autosedačce.

Praktický a bezpečný
Baby Safe je lehká a snadno ovladatelná - což ji činí praktickou a všestrannou. Výměna mezi vozidlem a kočárkem je rychlá. Baby Safe může být připevněna 3-bodovým pásem ve voze nebo na základnu Baby-Safe Isofix Base či Baby-Safe Belted Base. A s adaptéry CLICK & GO® ji lze připojit k libovolnému kočárku značky Britax.

Jsou dny, kdy je spousta práce. Když jste s dítětem na cestách, můžete si to trochu usnadnit tím, že používáte autosedačku ve spojení s kočárkem. Vyjměte autosedačku jednoduše s dítětem z auta a zacvakněte ji na kočárek. A už se může vyrazit. Všechny dětské autosedačky značky Britax Römer mohou být bezpečně připevněny k jakémukoli kočárku značky Britax pomocí našich adaptérů CLICK & GO®. Navíc jsou také kompatibilní s jinými kočárky předních značek. Některé adaptéry jsou dodávány samostatně jako příslušenství od firmy Britax Römer, zatímco jiné jsou k dispozici prostřednictvím výrobce kočárku.

Vlastnosti výrobku:

Hluboké, měkce polstrované bočnice
Naše hluboké, měkce polstrované bočnice působí jako ochranný kokon, který tlumí tíhu bočního nárazu. Maximálně snižujeme riziko zranění Vašeho dítěte

Pětibodový pás
Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy jsou nejvhodnější pro ochranu Vašeho dítěte v autosedačce. Optimálně dítě chrání ve skořepině autosedačky. V případě nárazu přerozdělí pásový systém nárazové síly na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran.

Snímatelný potah
Někdy je to při provozu docela chaotické. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Vyvinuli jsme proto potah, který lze snadno sejmout a vyprat v pračce. Tak bude Vaše autosedačka opět čistá a můžete se vydat na cestu.

Sluneční stříška
Velmi chytré: Sluneční stříška s UPF 50+ chrání dítě před sluncem i před větrem.

Nastavitelná rukojeť
Dobře promyšleno - madlo lze snadno sklopit dozadu, abyste mohli dítě pohodlně vložit do autosedačky Potřebujete jen odjistit tlačítka po stranách madla. A když položíte sedačku na zem, dejte madlo nejlépe úplně dozadu, aby se autosedačka nehoupala.

Měkce polstrovaná opěrka hlavy a polštářky
Díky naší měkké polstrované opěrce hlavy je vaše dítě vždy v pohodlné poloze. Integrovaný polštář na zádíčkách Vašeho dítěte poskytuje přirozenou, ergonomickou polohovací polohu. Polštářek lze vyjmout, když Vaše dítě povyroste. Bude pak mít více místa.

Technická data:

  • Upevnění v autě: Tříbodový pás, základny Belted Base nebo Isofix Base
  • Instalace: Proti směru jízdy do 13 kg
  • Rozměry (výška / šířka / hloubka) 57 x 44 x 65 cm
  • Hmotnost: 3,9 kg

Výhody nákupu u nás

  • doprava zdarma od 1490 Kč
  • široký výběr platebních metod
  • vrácení zboží v zákonné lhůtě
  • osobní odběr v kamenné prodejně
  • 100% spokojenost

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close